Nástroje pro usnadnění přístupu

Skip to main content

Balicí stroje FLOW-PACK,
DOY-STYLE (POUCH), KOMBINAČNÍ VÁHY

Společnost PFM se sídlem ve městě Torrebelvicino v provincii Vicenza, již 50 let navrhuje, vyrábí a dodává širokou škálu HORIZONTÁLNÍCH a VERTIKÁLNÍCH FLOW-PACK balicích strojů, POUCH strojů, automatických balicích linek a KOMBINAČNÍCH VAH. PFM vyrábí stroje pro různá odvětví potravinářského průmyslu, zejména mozzarelly, porcovaných sýrů, masných výrobků, cukrovinek, nebo zeleniny. Důležitými sektory jsou také pekárenství, průmyslová výroba nepotravinových výrobků, ale také farmaceutický a kosmetický průmysl.

Technické oddělení, základem něhož jsou vysoce kvalifikovaní inženýři a designéři, každodenně vyvíjí aplikace, které jsou vnímány za jedny z nejlepších na světě, co se týče jejich úrovně inovace, adaptace a efektivity. Tým regionálních manažerů řídí a koordinuje prodejní síť, která pokrývá 70 zemí po celém světě.

Oddělení zákaznického servisu dodává náhradní díly a technický servis v reálném čase, a to díky velkému počtu techniků, kteří mají k dispozici inovativní servisní nástroje, jako například vzdálenou technickou podporu (teleservis). Společnost PFM – Packaging Machinery je certifikována UNI EN ISO 9001 2008.

Typy strojů

Horizontální

Široký výběr modelů s horním i spodním vedením fólie, jenž uspokojí i velmi náročné požadavky. Horizontální stroje PFM se vyznačují robustní konstrukcí, kompaktním designem, špičkovým hardware, spolehlivostí a uživatelsky příjemným ovládacím software.

Vertikální

Široký výběr modelů, pro uspokojení i velmi náročných požadavků. Vertikální stroje PFM se vyznačují robustní konstrukcí, kompaktním designem, špičkovým hardware, spolehlivostí a uživatelsky příjemným ovládacím software. Vysoká variabilita výrobního programu PFM nabízí modely pro agresivní prostředí (balení mozzarelly, chemikálií), vysokokapacitní stroje s kontinuálním pohybem fólie, ale také modely pro balení do ochranné atmosféry a možností produkce balíčků pro opětovně uzavření po rozbalení. Pro dávkování vertikálních balicích strojů lze zvolit vhodnou kombinační váhu MBP (PFM GROUP), což umožňuje kompletaci a následnou dodávku plně kompatibilní automatické balicí linky.

DOY style (POUCH)

Výrobní řada D představuje revoluční koncept vysoce efektivních horizontálních balicích strojů pro formování, plnění, zatavování a následnou manipulaci s širokou škálou plochých a stojatých balíčků (DOY STYLE) pro tuhé, granulované, práškové a tekuté výrobky.

Kombinační váhy

Kombinační váhy MBP se vyznačují vynikající přesností při zachování vysokého výkonu vážení, flexibilitou, spolehlivostí, nulovou údržbou a snadným čištění. Váhové systémy MBP jsou aktuálně tím nejlepším, co v této oblasti trh nabízí, a to jak konstrukčně, tak díky použitému hardware a unikátnímu software. Váhy jsou ze 100% vyrobeny v EU.

Automatické linky

PFM (divize SPS) se specializuje na výrobu automatických balicích linek pro pekařské výrobky a sušenky, naskládané nebo na hraně, stejně jako nanášecích systémů pro nanášení krému a vrstvení sušenek a oplatků. Hlavními trhy jsou Evropa, USA, Střední a Dálný východ a Čína. SPS konstruuje systémy, které přebírají a třídí výrobky přicházející z pece dopravce (sušenky) nebo chladících tunelů (čokoládové tyčinky), stejně jako různé automatické dávkovací systémy. Co se týče balicích strojů, nabízí SPS nejen vysokorychlostní FLOW-PACK balicí stroje pro single výrobky, skupinová balení, produkty na hraně, a to s možností přídavných zařízení. Neustálý výzkum a vývoj, do kterého SPS investuje 3% svého obratu, společně s pravidelnými aktualizacemi školení pro své zaměstnance, umožnily SPS, aby bylo dosaženo maximálního využití technologie při konstrukci strojů a automatických linek.